План-конспект уроку з англійської мови на тему Family members (6 клас). Тип уроку: урок засвоєння нових знань

Конспект уроку англійської мови для 6 класу


Пропоную вашій увазі авторську розробку першого уроку для 6 класу по УМК Spotlight 6 на тему "Сім'я". Урок розроблений на основі функціонально-смисловий таблиці, яка допомагає легше освоювати нову лексику. Також в ході уроку є багато комунікативних завдань.

Тема: Сім'я.

Мета уроку:
Пізнавальна
- формування лексичних навичок говоріння та читання (завдання: оволодіння новими словами в поєднанні з засвоєними раніше);
розвиваюча
- розвиток пізнавальної, комунікативної діяльності, розвиток навички пошукового читання.
Виховна
- виховання ціннісного ставлення до сім'ї.
Мовний матеріал: а) нові лексичні одиниці і лексичні одиниці для повторення (див. функціонально-смислове таблицю), б) текст для читання про сім'ю.
Оснащення уроку: підручник Spotlight 6, функціонально-смислова таблиця на кожного учня, сімейна фотографія кожного учня.

Хід уроку:

1.Речевая підготовка

(2 хв).
Good morning, children! Sit down, please! Open your books on page 6. Look at this picture! What can you see? (A family)Exactly, a family tree. How many people are there? (Nine)Who are they? (Grandma, grandpa, mother, father, brothers and so on).Are they happy? (Yes, they are). I think you are happy too because you have got families. How many family members have you got? .

2. Цілепокладання

(3 хв).
So, what will we talk about on this lesson? (About family). When can you talk about family in English in life? (When we write emails to our penfriends about our families or go abroad to visit the friend and talk to his relatives) .Very good! So today we will learn new words about family, read an email to a penfriend and talk about your families.

3. Вивчення нової лексики і повторення старої

(12 хв).
Look at the family tree! How old is ...? (Children give their answers). Look at the lexical table (функціонально-смислова таблиця). There are questions about this family. Try to memorise new words.
Student 1: Who is Janet for Bill?
All together: daughter? Mother? Aunt?
Student 2: aunt.
All together: aunt.
(І так далі до 'Who are Beth and Tom for Bill?')
And now let's work in pairs! Ask each other the questions and answer them, please!

(12 хв).
Look at ex.3. What's this? (It's a letter). For who? (For Miguel) From who? (From Bill).Now let's read the last question from the lexical table. (What does Sue look like?)Can you answer the question looking at the picture? (No). So, read the letter and find the answer! (Children read the text).
Student 1: She is tall with short fair hair.
Good! Read the letter one more time and mark the following sentences True or False in your notebooks.
1. Janet is Bill's mum.
2. Bill has got two brothers.
3. Tom and Beth have got two sons.
4. Johnny and Gill are Bill's cousins.
Let's check the answers.
Now I want to check how you understand the letter one more time. I say you a rephrased sentence and you find a similar one in the text.
Teacher: Mike is my uncle.
Student 2: Mike is my father's brother.
Teacher: Sue and Sam are my parents.
Student 3: My parent's names are Sue and Sam.
Teacher: Kim and Kate are eight years old.
Student 4: Their names are Kim and Kate and they're eight years old.
Brilliant!

5.Говореніе

(10 хвилин).
Our last exercise! Take your family pictures and imagine that you are visiting your friend in England and you're telling him about your family.
Один учень виходить до дошки з фотографією, і вчитель показує виконання завдання.
Teacher: Who are you for this woman?
Student: I'm her son.
Teacher: What's her name? And how old is she?
Student: Lena. She is 34.
Teacher: Who is she for this man?
Student: She is his wife.
І так далі. Потім діти виконують завдання в парах.

6.Рефлексія

(2 хв).
What new knowledge have you got now? (Children give answers).

7.Виставленіе оцінок за урок

. (2 хв).
Your marks for the lesson are ...

8. Домашнє завдання

(2 хв).
WB ex. 1, p.5, SB ex. 3, p.6 read and translate, learn the new words.

План - конспект уроку з англійської мови
Автор: вчитель англійської мови
Шерін Ірина Володимирівна
УМК «Spotlight» ( "Англійська в фокусі"), Virginia Evans, Jenny Dooley, Olga Podolyako, Julia VaulinaКласс 6
Тема уроку: "Family members"
Тема: «Сім'я»
Мета: активізувати вивчену раніше тематичну лексику.
Комунікативні завдання: навчити складати зв'язне висловлювання (розповідь) про тему «Сім'я»
Навчальні: (спрямовані на досягнення предметних результатів навчання):
- освоїти у всіх видах мовної діяльності нові лексичні одиниці по темі «Я, моя сім'я»;
- навчити знайомитися, представляти людей при знайомстві;
- освоїти освіту кількісних і порядкових числівників;
- освоїти в зв'язного мовлення граматичні структури з дієсловами to be, to have; питальними словами; присвійним відмінком іменників (Possessive сase); присвійні займенниками обох форм (Possessive adjectives, Possessive pronouns);
- розвивати компенсаторну і соціокультурну компетенції.
Розвиваючі (спрямовані на досягнення метапредметних результатів навчання):
- розвивати вміння у всіх видах мовленнєвої діяльності при плануванні вербального і невербального поведінки;
- розвивати вміння сістематізіроватьновие знання для їх усвідомленого засвоєння (graphic organizers);
- розвивати уяву при моделюванні ситуації спілкування.
Виховні (орієнтовані на досягнення особистісних результатів навчання):
- виховувати почуття приналежності до своєї сім'ї, патріотизму і поваги до інших культур;
- сприяти свідомості можливостей самореалізації засобами іноземної мови;
- виховувати почуття приналежності і поваги до своєї сім'ї, толерантності та поваги до сімейних цінностей в інших культурах.
Тип уроку: засвоєння нових знань:
Оснащення уроку: підручник Spotlight 6 (student`s book);
class CD до підручника.
картки з питаннями для парної роботи;
картки із завданнями для самостійної роботи
ілюстрації по темі «Сім'я»
Додатковий матеріал: учні приносять фотографії членів сім'ї.
організаційний етап
Good afternoon, boys and girls. I'm glad to see you. I hope everybody is ready to work. Are you in a good mood? Sit down, please. Look at your partner's place. Is he ready for the lesson? That's great. Let's start.
Вступна бесіда (Before you start)
Завдання: активізувати вивчену раніше тематичну лексику, мотивувати учнів на подальшу роботу по темі.
Попросіть учнів подивитися на заздалегідь заготовлену ілюстрацію (дерево і окремо фото членів сім'ї) і спробувати здогадатися, яка буде тема уроку. Ті, що навчаються висловлюють свої припущення, вчитель коригує. Щоб перевірити правильність відповідей учитель пропонує відкрити підручник на стор. 6 і прочитати заголовок «Family members»
2) Постановка мети і завдань уроку. Мотивація навчальної діяльності учнів.
Навчаються просять познайомитися з завданнями з стор. 6, після чого навчаються, необхідно визначити мету і завдання уроку.
3) Актуалізація знань.
Щоб узагальнити сказане навчаються пропонується познайомиться з новими ЛЕ і упр. 1а
Завдання: повторення вивчених і введення нових слів, що позначають членів сім'ї.
- Учні, які вивчають англійську мову з другого класу, знайомі і з генеалогічним деревом, і з базовою лексикою. Тому ними легше засвоїться нова лексика: uncle, aunt,
cousin, wife, husband, in their late / mid / early thirties, middle_aged, straight, fat, wavy. новим для
учнів може бути і спосіб презентації нової лексики через дефініції.
наприклад:
Who is Mike to Sam? - He is Sam's brother. So,
Mike is Bill's father's brother, he is Bill's uncle.
- Попросіть учнів знайти на малюнку Біл_
ла. Потім, якщо необхідно, поясніть, що це
його фамільне дерево. Задайте питання для
пред'явлення нових слів.
T: Who is Bill's father?
S: Sam.
T: That's right. Sam is Bill's father. He's his dad.
Who is his mother?
S: Sue.
T: Correct. Sue is Bill's mother. She's his mum. Sue
is Sam's wife. Sam is Sue's husband.
4) Первинне засвоєння нових знань.
На прикладі фамільного дерева Білла вчитель просить дітей розділитися на пари і розповісти про свою сім'ю, демонструючи фотографії.
5) Первинна перевірка розумінь.
Завдання: введення і закріплення в мові активної лексики.
Перед виконанням завдання необхідно ознайомити учнів із завданням, пояснити значення незнайомих слів.
наприклад:
T: Look through the questions. What words are new to you?
S1: Twins.
T: Who can guess the meaning? What is the picture for twins?
- Учні називають відповідне російське слово - «близнюки» або вказують на картинку: Kim and Kate.
T: Are Johnny and Gill twins?
Ss: No.
T: Why not?
S1: Johnny is 7 and Gill is 11
Навчаються дається час самостійно виконати завдання. Після чого навчаються знову поділяються на пари і перевіряють відповіді (направлено на розвиток рефлексії, саморефлексії)
Фізкульт. хвилинка.
Ті, що навчаються діляться на 2 (або 3, в залежності від кількості учнів) команди і виконують наступне завдання: кожній команді необхідно зібрати по буквах 3 отриманих слова. Кожна з команд повинна записати їх на дошці. Перемагає команда, яка першою збере пазл із слів і правильно запише на дошці.
6) Первинне закріплення.
Упр.3а стор.6 Reading
Перед роботою з текстом необхідно прослухати аудіо запис і тільки після цього приступати до читання. (Аудіозапис дозволяє працювати над технікою читання)
Завдання: розвиток умінь переглядового і пошукового читання.
Після прочитання тексту запропонуйте учням відповісти на наступні питання:
What is it? Who is it from? Does Bill Know Miguel?
b) Перевірка розуміння заданої інформації.
- Прочитайте з учнями пропозиції, переконайтеся, що вони все зрозуміли. Під час повторного прослуховування тексту учні відзначають пропозиції як T (True) або F
(False). Після виконання даного завдання запропонуйте учням обмінятися зошитами і перевірити відповіді напарника. Попросіть учнів зачитати відповіді і пояснити зроблений вибір.
Наприклад: №1. False. Janet is Johnny and Gill's mum. Janet is married to Bill's uncle Mike.
She is Bill's aunt.
7) Інформація про домашнє завдання, інструктаж по його виконанню
Стор. GR1, модуль 1 вивчити, вивчити нові слова, стор. 6 упр. 3а чит. виразно, упр. 3b письмово.
8) Рефлексія (підведення підсумків заняття)
Учитель запитує в учнів, чи все поставлені на початку уроку мети було досягнуто.
Гра «Ball Knows» (навчаються передають м'яч і називають нові слова, які вони запам'ятали)


вкладені файли

Тема уроку: «Моя сім'я»

Вид уроку: Вивчення нового матеріалу з елементами повторення.

Клас: 6

Предмет: англійська мова

Учитель: Арустамян Е.А.

Мета уроку:

Навчальні: -актівізіровать вивчену раніше лексику;

Освоїти нові лексичні одиниці по темі «Моя сім'я» у всіх видах мовних діяльності;

Навчиться описувати членів сім'ї;

Продовжити навчання ознайомчому і пошуковому читання;

Освоїти використання в мові присвійних займенників.

Розвиваючі: - розширювати кругозір;

Розвивати навички та вміння у всіх видах мовленнєвої діяльності;

Розвивати уміння запам'ятовувати нові слова;

Розвивати лінгвістичну компетенцію: зіставлення мовних явищ в рідній та досліджуваному мовами.

Виховні: комп'ютер, екран, проектор, мультимедійна презентація (Додаток)

УМК: «Spotlight-6» Ю.Є. Вауліна, Дж. Дулі, О.Е. Подоляко, Просвещение, 2010р.

Робочий зошит, аудоіпріложеніе.

Хід уроку.

  1. Організаційний момент.

Teacher: Good morning, children! Glad to see you! Sit down, please!

  1. Перевірка домашнього завдання.

Teacher: Tell me, please what was your homework?

Робочий зошит стор. 5, упр. 1, кілька учнів по черзі зачитують свої варіанти перекладу пропозицій на англійську мову.

  1. Постановка навчально-пізнавальної завдання.

Teacher: Look at the screen, please! We are going to talk about family members today.

(Слайд 1)

  1. Активізація вивченої лексики

Teacher: Well, look at the screen, please and let us see what words are new for us today. Repeat after the speaker, please. (Слайди 2-7)

Students: They are cousins, twins, a wife, a husband, a son, a daughter.

Teacher: Do you remember the numerals. Let's check out. Look at the family tree and tell the age of family members to the class.

Відповіді учнів.

Teacher: Now let's repeat some new words we have already learnt today. (Повторення знайомої лексики і семантизация нової)

  1. Робота з текстом.

Ознайомлювальне читання.

Teacher: Open your books on the page 6 ex 3. Look at the text. What is it?

Відповіді учнів.

Teacher: Look at the screen, please. These are new words and expressions, you should know to understand the text properly. (Слайди 8-11)

Пошукове читання.

Teacher: Now let us read the text.

Учні читають текст по ланцюжку, вчитель контролює правильність читання і розуміння лексики.

Teacher: Who is the letter from?

Does Bill know Miguel?

Відповіді учнів.

Teacher: Now let's do ex 3 (b), according to the text mark the sentences 1-4 True or False.

Відповіді учнів.

  1. Teacher: Children, look at the screen, please. Let's repeat the possessive adjectives.

(Слайди 12-13)

Повторення і закріплення освіти присвійних займенників.

Teacher: Open your books on the page 7Let's do the ex. 7.

Учні виконують вправи по ланцюжку.

Teacher: Good of you!

  1. Домашнє завдання.

Teacher: Open your diaries, please and write your homework for the neхt lesson: Workbook p 5, ex. 3.Student's book p 7, ex. 8.

  1. Підведення підсумків та виставка оцінок.

Teacher: What have you learnt today? Your marks are ... Did you like the lesson?

Well, thank you for your work! Goodbye!

План - конспект уроку з англійської мови

Шерін Ірина Володимирівна

УМК «Spotlight »(" Англійська в фокусі "),Virginia Evans , Jenny Dooley , Olga Podolyako , Julia Vaulina

клас 6

Темауроку: "Family members"

Тема: «Сім'я»

мета:активізувати вивчену раніше тематичну лексику.

комунікативні завдання: Навчити складати зв'язне висловлювання (розповідь) про темі «Сім'я»

Навчальні: (спрямовані на досягнення предметних результатів навчання):

Освоїти у всіх видах мовленнєвої діяльності нові лексичні одиниці по темі «Я, моя сім'я»;

Навчити знайомитися, представляти людей при знайомстві;

Освоїти освіту кількісних і порядкових числівників;

Освоїти в зв'язного мовлення граматичні структури з дієсловами to be,to have; питальними словами; присвійним відмінком іменників ( Possessive сase); присвійні займенниками обох форм ( Possessiveadjectives,Possessive pronouns);

Розвивати компенсаторну і соціокультурну компетенції.

Розвиваючі (спрямовані на досягнення метапредметних результатів навчання) :

Розвивати уміння у всіх видах мовленнєвої діяльності при плануванні вербального і невербального поведінки;

Розвивати уміння сістематізіроватьновие знання для їх усвідомленого засвоєння ( graphic organizers);

Розвивати уяву при моделюванні ситуації спілкування.

Виховні (орієнтовані на досягнення особистісних результатів навчання) :

Виховувати почуття приналежності до своєї сім'ї, патріотизму і поваги до інших культур;

Сприяти свідомості можливостей самореалізації засобами іноземної мови;

Виховувати почуття приналежності і поваги до своєї сім'ї, толерантності та поваги до сімейних цінностей в інших культурах.

Тип уроку: засвоєння нових знань:

оснащення уроку: УчебнікSpotlight 6 (student`s book);

class CD до підручника.

картки з питаннями для парної роботи;

картки із завданнями для самостійної роботи

ілюстрації по темі «Сім'я»

Додатковий матеріал: учні приносять фотографії членів сім'ї.

організаційний етап

Good afternoon, boys and girls. I'm glad to see you. I hope everybody is ready to work. Are you in a good mood? Sit down, please. Look at your partner's place. Is he ready for the lesson? That's great. Let's start.

Вступнабесіда (Before you start)

завдання:активізувати вивчену раніше тематичну лексику, мотивувати учнів на подальшу роботу по темі.

Попросіть учнів подивитися на заздалегідь заготовлену ілюстрацію (дерево і окремо фото членів сім'ї) і спробувати здогадатися, яка буде тема уроку. Ті, що навчаються висловлюють свої припущення, вчитель коригує. Щоб перевірити правильність відповідей учитель пропонує відкрити підручник на стор. 6 і прочитати заголовок «Family members»

План-конспект уроку

6 клас

Учитель: Зачеславская Анна Алекандровна

Вчитель англійської мови

ГБОУ ЗОШ №884

Комунікативна мета уроку: формувати вміння учнів розповідати про свою сім'ю і друзів, описувати їх.

завдання:

    Активізація лексичного матеріалу теми "Family "; Робота над произносительной стороною мови; Розвиток монологічних навичок учнів; Розвиток навичок говоріння; Формування в учнів шанобливого ставлення до товаришів.
Особистісно-формують цілі:
    розвиток пізнавальних здібностей учнів Розвиток вміння працювати в парах Розвиток пам'яті і мислення
мовний матеріал: лексичні одиниці: Family, a mother (mom), a father (dad), a sister, a brother
cool, kind, sweet, clever, friendly, noisy, caring, naughty, funny

устаткування: УМК, ТСО, картинка до вірша, шаблони листів, дошка.

Використовувана література: "Spotlight 5 SB" p. 56-57 "Spotlight 5 WB" p. 35

Family matters.

Хід уроку

етапи уроку


They put down their H / T, ask questions if they have some.
Поділіться з друзями або збережіть для себе:

Завантаження ...